דיינמיקס סיטי – מרוץ העיר המטורף

מיקום: עכו, נמל יפו, נמל תל אביב, זיכרון יעקב, אילת, ירושלים, העיר העתיקה באר שבע ועוד…

משך הפעילות: 3-4 שעות

נפתח בחימום מהנה ומשחרר להסרת מחסומים.

פעילות תחרותית, מאתגרת, מהירה ומהנה ברחובות העיר העתיקה והנמל. הצטרפו למשחק קבוצתי תחרותי בין המשתתפים. פגשו אתגרים מפתיעים אשר ידרשו מכם לקבל החלטות ברגע. בואו להתנסות בחוויה שתיקח אתכם לסיור בין דתות, עמים, תקופות, מלכים וכובשים.

הקבוצה מתחלקת לקבוצות של 6-8 משתתפים. בכל קבוצה מתקין אחד המשתתפים אפליקציה ייחודית על הטלפון החכם והמשתתפים יוצאים לשעתיים של משחק מהיר ואנרגטי ברחבי העיר. משימות בזק נוחתות בקצב ודורשות מהמשתתפים להגיב במהירות בכדי לגרוף את הנקודות הגדולות.

  • האפליקציה מדרגת את הקבוצות בזמן אמת ובהתאם למשימות שביצעו.
  • המשתתפים יכולים לראות את הדירוג והניקוד של קבוצתם אל מול המתחרים בלחיצת כפתור.
  • המשתתפים יכולים לצפות בתמונות שצילמו הקבוצות המתחרות בכל רגע נתון, "לרגל ולגנוב" רעיונות.

הפעילות מחולקת למספרים אתגרים חופפים:

ניווט היסטורי, תרבותי, עירוני:

על מנת לזכות בנקודות תצטרכו להגיע לנקודות מפתח בעיר ולגייס תושבים מקומיים לביצוע של משימות משעשעות ונועזות. לצלם את כל חברי הקבוצה מרחפים באוויר, להרקיד 5 אנשים זרים, לחתל תינוק או לבשל במסעדה מקומית הן רק חלק מ-50 המשימות האפשריות לכל קבוצה.

משימות מזדמנות: בעזרת הטלפונים החכמים תצטרך כל אחת מהקבוצות לבצע משימות מזדמנות שישלחו אליהן בזמן אמת לטלפון הנייד. המשימות היתוליות ומאתגרות וידרשו מחברי הקבוצה ללכת עד הקצה בכדי לזכות בפרס. משימות אלה תחומות בזמן והן מאבדות ניקוד ככל שקבוצות אחרות יקדימו לשלוח את פתרונותיהן ותמונותיהן.

חידות ושאלות (אופציה): משימות אלה הן למעשה חידות הנוגעות בעולם התוכן של הארגון ובפרטים האישיים של החברים בו. "מי הסבתא הצעירה ביותר בצוות? מי טס השנה הכי הרבה פעמים לחו"ל? כמה ילדים מגויסים יש לכלל חברי הקבוצה, מהו הרכיב הפעיל בתרופה X ועוד… משימות אלו מופיעות כמשימות מתפרצות ומעניקות ניקוד לקבוצות הראשונות שעונות נכונה.

תחנות מיוחדות (אופציה): ניתן להוסיף למשחק תחנות מאוישות מגוונות. תחנות אלה דורשות מן הקבוצות לעמוד באתגר משותף ומלהיב. ירי בקטפולטה או ג'אגלינג הם רק חלק מהתחנות האפשריות. ניתן להוסיף גם תחנות קולינריות המאפשרות טעימה מהמטבח המקומי.

בקבוצות של 35 משתתפים ומעלה

מטקה צ'אלנג': בנקודה מסוימת בחוף יפגשו המשתתפים את אתגר המטקות. באתגר זה יצטרכו חברי הקבוצה להתחרות על מספר ההעברות הקבוצתיות שיצליחו לבצע מבלי לאבד את הכדור. כמספר ההעברות כך מספר הנקודות.  

תרגיל שמח ומאתגר של קפיצה המונית בחבל. את הנקודות בתרגיל זה מקבלים על רמת הביצוע  

אהבתם? תתקשרו ונבנה לכם הצעה

תחנות קולינריות:  לפי המחירים הכתובים בגוף ההצעה.

בסוף הפעילות נקיים סבב סיום בו יוכרזו המנצחים ויחולקו הפרסים.

התקשרו עכשיו (072-3944222) ונכין הצעה במיוחד בשבילכם.
מבטיחים לכם שקט נפשי, ארגון מעולה, יחס אישי ושרות ללא תחרות!