"בטבע שלנו" ארגון ימי כיף וגיבוש לחברות

מתחייבים לשירות הטוב ביותר!

או השאירו לנו פרטים ונשמח לעזור

הפעילויות שלנו

מבין לקוחותנו

או השאירו לנו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם הצעה

מספרים עלינו

משאבי אנוש

חברת מנן מדיקל בע"מ

לגלעד וצוות "בטבע שלנו" רצינו להגיד מילה קטנה והיא תודה. את ההצלחה הגדולה של הטיול יש לזקוף לתכנון המדויק, ההקפדה על כל פרט קטן כגדול. תודה על יום גיבוש מוצלח שהופק על ידך תודה על הגמישות, על הסבלנות ועל מגוון הרעיונות שאותם נתת. לאורך כל הטיול נשמרה אווירה חברית ומצב רוח מרומם ועל כך ועל ההנאה והחוויה הנפלאה נתונה לכם תודתנו. אנו בטוחים שעוד נטייל דרככם ובוודאי נשמש לכם שגרירים נאמנים בפני כל חברנו ומכרנו.
בתודה ובברכה.

טל שריג

חברת סלקט בע"מ

לגלעד וחברת "בטבע שלנו" המון תודה על יום כייף מושקע במיוחד ומאורגן בצורה מטוקטקת מההתחלה עד הסוף. תודה על ההקשבה וההתאמה לצרכים שלנו, על היחס החם והנעים משיחת הטלפון הראשונה ועד לסרטון הוידאו המגניב. תודה על שחשבתם מחוץ לקייק/ לקופסא והצלחתם נגד כל הסיכויים להוציא חבורת אנשי מזגן ופלורסנטים לשמש ולטבע, ולהפוך אותנו לחבורה עליזה במיוחד. אין מילים לתאר את התשבחות והמחמאות שנתנו העובדים, כל זאת במחיר הוגן ואירוח רחב לב ונדיב עם חיוך תמידי ואנרגיות מדהימות של גלעד. בהמון הערכה וציפייה לפעם הבאה.

עדי גונן

שבח שירותי סיעוד ורווחה

במהלך חודש ספטמבר יצאה חברת "שבח שירותי סיעוד ורווחה" ליום שכולו כיף אותו ארגנו רמי וגלעד מחברת "בטבע שלנו". ברצוני לציין כי היה לי העונג לעבוד עם חברת "בטבע שלנו" בכלל ועם גלעד ורמי בפרט. "בטבע שלנו" הוכיחו עצמם כחברה אמינה, הנותנת שרות מצוין והחשוב מכל שמקיימת את הבטחותיה אחד לאחד. כל מה שהובטח לי, קוים עד הפרט האחרון. ממליצה לכל מי שמבקש לערוך יום כיף עבור עובדי החברה/משפחה או כל קבוצה אחרת , להסתייע בחברה כמו "בטבע שלנו", שעומדת ומקיימת את כל המובטח.

"בטבע שלנו" אתם בידיים טובות!

בשבילנו הסיפוק הכי גדול הוא לראות אתכם נהנים יחד, לראות אתכם צוחקים ופועלים יחד ומסיימים יום שכולו כיף בהרגשת יחד חדשה.
אנחנו מתחייבים לתת לכם שקט נפשי – להקפיד על כל דבר מקטן עד גדול ולהבטיח לכם שרות ברמה שעוד לא הכרתם.
אנחנו מתחייבים לעשות הכל על מנת להעניק לכם יום כייף וגיבוש חוויתי ומהנה.
אנחנו שואפים להיות הטובים ביותר, להשאיר אתכם תמיד עם טעם של עוד, להקשיב לכם בתשומת לב אמתית, להבין את הצרכים שלכם ולהגשים לכם את החלומות.

התחלת שיחה איתנו
1
בטבע שלנו - טיולים, ימי גיבוש וכיף :)
שלום לך!
אנו זמינים עבורך למענה מהיר ב WhatsApp,
נשמח לשוחח :)