יום גיבוש חברה | יום גיבוש חברה – בטבע שלנו

האלמנטים, שהופכים יום גיבוש לחברה לעוצמתי

פתגם צרפתי ידוע אומר, שהעבודה היא רק ההפסקה בין הארוחות, ואילו אנו כמארגני ימי כייף, גיבוש ופעילויות על טהרת הערכים, אהבת הארץ, השמחה והפעילות המשותפת אומרים, שהחיים עצמם הם יום כיף אחד גדול. יום חברה הוא הזדמנות נהדרת לא רק להוקיר ולהודות לעובדים, אשר מבצעים את עבודתם נאמנה במרוצת הזמן, אלא גם הזדמנות להירגע, להתרווח ולא פחות חשוב לחזק את הקשר הבין אישי, שהכרח משפיע גם על הקשר המקצועי.

אילו אלמנטים חשוב לכלול ביום גיבוש לחברה על מנת שיהפוך לעוצמתי?

יום גיבוש חברה עוצמתי חייב לכלול את האלמנט העוצמתי החשוב ביותר, אך לפני כן נתחיל עם האלמנט הראשון

האלמנט הראשון: נוחות

כן נוחות, כיצד עוצמה קשורה לנוחות? ככל שההגעה ליום הגיבוש תהה קלה יותר, הסדרי הנסיעה, הלוגיסטיה והתפעול יהיו מתואמים ומתפקדים בצורה תקינה, כך שביעות הרצון של המשתתפים תעלה, שביעות רצון גבוהה, תביא בהכרח לשקט, לרוקע ולרצון לשתף פעולה.

האלמנט השני

האלמנט השני: אתגר ותחרות

לכאורה, אתגר ותחרות נראים כאלמנט החשוב ביותר, אך לא כך הדבר, ניתן ליצור ימי כיף עוצמתיים גם ללא מרכיבים של אתגר ותחרות. אבל שילוב של מרכיב תחרותי בין אם מדובר על סדנאות כח, פעילות אקטיבית, משחקי תחרות והנחיה נכונה מוסיפים עוצמה ורצון להתבלט יותר בסביבה פחות "מעונבת", שאכן מאפשרת זאת.

הגענו אל האלמנט השלישי, והאחרון למאמר זה, זהו האלמנט, שיהפוך כל יום גיבוש וחברה לעוצמתי ומשמעותי, ושום הצלחה לא תגיע בלעדיו.

האלמנט השלישי: ערכים

שילוב של ערכים חברתיים כמו שיח פתוח, מפגש אמיתי פנים אל פנים, ללא מסכות והגנות, הוא האלמנט החשוב ביותר, שמאפשר לימי כיף להיות בלתי נשכחים. בין אם מדובר על פעילות מאתגרת, שמשלבת תכנית חניכה, ובין אם מדובר על פעילות אומנותית, אשר מפגישה את חברי הקבוצה עם נושאים רוחניים ורגשיים, המפגש האמתי הוא הכח, שיוביל להצלחה.

"בטבע שלנו" ארגון ותפעול של סדנאות, ימי גיבוש, ימי כיף לפרטיים ולקבוצות, לפרטים לקבלת הצעת מחיר פנו אלינו 0545735739 : batevashelanu@gmail.com

יום גיבוש חברה | יום גיבוש חברה - בטבע שלנו
התחלת שיחה איתנו
1
בטבע שלנו - טיולים, ימי גיבוש וכיף :)
שלום לך!
אנו זמינים עבורך למענה מהיר ב WhatsApp,
נשמח לשוחח :)