סדנאות גיבוש לחברות ODT | סדנאות גיבוש לעובדים – בטבע שלנו

סדנאות גיבוש לעובדיםרשימה החובה לסדנאות מוצלחות

לאווירה החברתית בארגון תפקיד חשוב ביצירת סביבה עבודה נעימה, שיתוף פעולה טובה ותעבורת מידע טובה יותר בין העובדים בצוותי הארגון. אחת הדרכים של הארגון לוודא, שאכן אלמנטים אלו נשמרים היא באמצעות סדנאות גיבוש לעובדים, אשר מתקיימות אחת לתקופה, והתכנית האומנותית שלהם נקבעת מראש. מהי רשימת החובה לסדנאות מוצלחות?

רשימת החובה לסדנאות מוצלחות מבוססת על עקרון חמשת הממים? מתי לערוך את הסדנא? מה תהיה התוכנית האומנותית, מי יהיו המשתתפים, מדוע היא נערכת? והיכן היא תיערך?

מתי תיערך הסדנא? למעשה, לא בכדי מדובר על השאלה הראשונה, כי קביעת המועד היא זאת שתכריע לגבי יתר הסעיפים, אם ניתן הקפידו לקיים סדנאות גיבוש לעובדים בשעות היום, המאפשרות ראות טובה ורמת בטיחות גבוהה יותר.

מה תהיה התוכנית האומנותית? החל ממשחקי חברה והוואי ועד משחקי אסטרטגיה ותחרות, הקשיבו לרחשים ולשיח הקיים בארגון, והתאימו את התכנית בהתאם לכך.

מי יהיו המשתתפים? בחרו את ההרכב של יום הגיבוש, האם מדובר על צוות אחד, או מספר צוותים, מחלקות, או אולי הארגון כולו, ניתן כיום להתאים תכנית אומנותית לכל גודל של אוכלוסייה, וניתן אף לפצל את התכנית האומנותית בין כמה אוכלוסיות, ולשמור עדיין על האיכות הנדרשת.

מדוע מקיימים את הסדנא? אולי כדי לחזק יכולת מנהיגות, או אולי כדי לשפר את התקשורת ואת השיח בצוות, סדנאות וימי גיבוש לחברות ועובדים הם אמצעי אסטרטגי לטיפול ושדרוג ההווי והשיח הבין אישי בחברה עצמה. לעיתים דווקא בזכות הסביבה, הבלתי אמצעית, הסרת העניבות והחלפת התפאורה ניתן לגלות יותר על האנשים העובדים אתכם, לרקום חברויות חדשות, לסגור שיתופי פעולה וליישב סכוכים, ממש כמו ועידה עסקית לכל דבר ועניין.

ולבסוף, מקום, היכן הסדנא תיערך? האם במקום פתוח או במקום סגור, האם בשילוב פעילויות דינאמיות או פעילויות רגועות, אופי המקום ייקבע עלפי עונת השנה, סגנון המשתתפים, מטרת האירוע וכמובן התכנית האומנותית.

"בטבע שלנו" מומחים בארגון ימי גיבוש, סדנאות גיבוש לעובדים וחברות ימי כיף טיולים ועוד, לקבלת ייעוץ פרטני וליצירת קשר צלצלו או כתבו לנו: 0545735739 : batevashelanu@gmail.com

סדנאות גיבוש לחברות ODT | סדנאות גיבוש לעובדים - בטבע שלנו
התחלת שיחה איתנו
1
בטבע שלנו - טיולים, ימי גיבוש וכיף :)
שלום לך!
אנו זמינים עבורך למענה מהיר ב WhatsApp,
נשמח לשוחח :)