רעיונות ליום גיבוש | יום גיבוש לעובדים רעיונות – בטבע שלנו

רעיונות לערב גיבוש חברה

אחרי יום עבודה רווי במשימות, טלפונים, מיילים, ישיבות ואחריות, דווקא הפוגה קצרה כערב גיבוש היא הזדמנות מצוינת לשבור את הקרח, לפרוק את המתח, להכיר קצת יותר את הקולגות, והכי חשוב להינות. להלן מספר רעיונות לערב גיבוש חברה מוצלח, ששומר על נוחות, נגישות ומשרה תחושה נעימה על המשתתפים.

הרעיון הראשון: ערב על האש בפארק הסמוך

בוודאי ישמע הדבר בנאלי עד מדי, אולם דווקא ערב גיבוש לעובדים רעיונות טובים נמצאים ממש "מתחת לאף" לצד רוב מרכזי התעסוקה הגדולים, שוכנים פארקים נעים ורחבי ידיים, המאפשרים התכנסות קלה ומהירה, קרובה לבית, קרובה למקום העבודה, עם אופציות רבות לחניה, ומרחבים פתוחים המחוברים אל הטבע. על האש צוותי, הוא פעילות קלה ופשוטה, הכוללת ארוחה טעימה וארומטית לצד משחקי חברה מגבשים, המשלבים אלמנטים של תחרות, וערכים של חברות ועזרה לזולת. כמה פשוט, ככה טוב, נסו ותיהנו!

הרעיון השני: שעת כושר היא שעה של אושר

אחת הדרכים לחלץ את העצמות, לשמור על הבריאות, להוריד את הקלוריות מארוחת הצהריים ולפרוק את המתחים היא באמצעות פעילות גופנית בריאה, דינאמית, שמחה וכיפית. סדנאות לגיבוש עובדים באמצעות משחקי כדור, משחקי חברה, הנחיה והדרכה, יובילו את הערב שלכם לנקודת השיא מספר רב של פעמים. הוסיפו לפעילות הדינאמית ארוחה טובה, שתיה מרעננת ופינת ישיבה מאובזרת, והרי לכם בילוי, שירצו לשוב אליו עוד פעמים רבות.

הרעיון השלישי: רכיבת אופניים אל עבר השקיעה

ערב גיבוש יכול להתחיל כבר מעט לפני השקיעה, הגיעו אל נקודת האיסוף, ממנה תוכלו לבחור ולהתאים את האופניים הנוחות ביותר לכל משתתף, וצאו למסלול רכיבה מונחה ומודרך לאורך שבילים ודרכים עירוניות ובחיק הטבע, שטרם גמעתם. את הערב ניתן לסיים במסעדה, פאב או אפילו בארוחת שטח מאורגנת, שתמשיך את אווירת החופש והשחרור.

ערבי גיבוש מוצלחים פוגשים מספר תנאים מספיק קרוב, באורך הנכון, באמצע השבוע ובשילוב של פעילות ענפה לצד ארוחה טובה.

"בטבע שלנו" יארגנו עבורכם ערבי גיבוש בתפירה אישית ובהתאם לצרכים שלכם לשיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר פנו אלינו 0545735739 : batevashelanu@gmail.com

רעיונות ליום גיבוש | יום גיבוש לעובדים רעיונות - בטבע שלנו
התחלת שיחה איתנו
1
בטבע שלנו - טיולים, ימי גיבוש וכיף :)
שלום לך!
אנו זמינים עבורך למענה מהיר ב WhatsApp,
נשמח לשוחח :)